Prekių katalogas

METABO akumuliatoriai

 • Metabo akumuliatoriai (baterijos)- rinktinis kokybiškų akumuliatorių pasirinkimas Tavo saugiam ir efektyviam darbui!


  Jei naudojate akumuliatorinius įrankius darbui ar laisvalaikiu- gerai suprantate, kokia svarbi yra efektyvi ir patikima įranga, kuri tinkamai veikia visur ir visada- tuomet, kai reikia atlikti būtinus darbus. Tai suprantame ir mes.

  Kruopščiai atrinkome ir suformavome rinktinį, laiko patikrintą akumuliatorių asortimentą, skirtą Metabo įrankiams. Čia rasite sertifikuotus 12V, 14.4V, 18V, 36V bei kitus akumuliatorius, nuo 1.5Ah talpos iki pačių galingiausių. Rinkitės pagal savo poreikius: talpą, akumuliatoriaus dydį ar kainą. Nepriklausomai nuo pasirinkimo, mes garantuojame aukštą akumuliatorių kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimumą. Mūsų sertifikuoti akumuliatoriai yra sukurti saugiam, ilgam ir našiam kasdieniniam naudojimui.

  Mūsų produkciją renkasi tiek mėgėjai, tiek meistrai profesionalai. Išbandykite ir atraskite naujas galimybes su Metabo!


  ✔️ Prekybos centro privalumai internete: patarsime, išrinksime, sutarsime.

  ✔️ Pristatymas nuo 1-2 darbo dienų, plačiausias paštomatų tinklas. Atsiėmimas Vilniuje šiokiadieniais.

  ✔️ Padėtų profesionalus patarimas ar draugiška rekomendacija? Mūsų kontaktai čia.

   

  +++

  Ieškodami Metabo įrankių akumuliatorių į paieškos lauką parduotuvėje įveskite savo akumuliatorinio įrankio arba baterijos modelį. Modeliai pateikiami ant įrankio arba baterijos nugarėlės. Arba pasinaudokite parduotuvėje esančiais filtrais ir raskite jums tinkamus akumuliatorius pagal akumuliatoriaus tipą bei akumuliatoriaus įtampą.

  Greičiausias ir efektyviausias būdas išsirinkti tinkamą akumuliatorių - susisiekti su mumis. Mūsų kontaktai nurodyti čia.   

  Skaityti daugiau