Prekių katalogas

APIE MUS

 • VienPliusai.LT- kompiuterių, telefonų, įrankių ir kitos technikos priedų ir dalių parduotuvė, ieškantiems vien pliusų: renkantis, perkant ir naudojant. Esame draugiškų kainų ir aukštos kokybės centras. Išbandykite ir įsitikinsite!

  Mūsų vizija: būti pirmu pasirinkimu, renkantis priedus ir dalis jūsų buities technikos ir elektronikos įrenginiams.

  Mūsų misija: kad pirkimas internetu taptų vien pliusais: renkantis paprastai, perkant sklandžiai ir saugiai bei laimingai naudojant.

  Mūsų vertybės:

  ✔ Patikimumas ir pasitikėjimas. Tai pamatinė vertybė, kuria grįsta internetinės parduotuvės veikla. Parduotuvės asortimentą sudaro tik naujos, sertifikuotos, kokybiškos prekės. Asortimente esantys prekių ženklai- kruopštaus darbo ir daugiametės patirties rezultatas. Jūsų pasirinkimui- rinktinių gamintojų prekės, apie kurias išmanome, kurias naudojame ir kuriomis pasitikime. Darome tai, ką pažadame, o pažadame tai, ką galime padaryti. Nesklandumų pasitaiko visiems, o susidūrus su jais- sprendžiame greitai, lanksčiai bei ieškome geriausio sprendimo.

  Bendradarbiavimas. Kuriame šiltą ir malonų ryšį, išklausome, esame atviri ir dalinamės patirtimi- siekiame, kad visi jūsų klausimai būtų atsakyti, o gauta informacija padėtų priimti jums geriausią sprendimą. 

  Paprastumas. Siekiame, kad patirtis parduotuvėje būtų maloni, o naršymas ir pirkimas- patogus ir sklandus.  

  +++

  Čia rasite didžiausią kokybiškų kompiuterių pakrovėjų ir baterijų pasirinkimą Lietuvoje, rinktinį kitų priedų ir dalių asortimentą. Taip pat platų kokybiškų telefonų priedų ir aksesuarų asortimentą, kurį sudaro: apsauginiai stiklai telefonams, telefonų baterijos, telefonų dėklai, krovikliai, kabeliai, adapteriai.  

  Klientai renkasi, vertina ir laimingai naudoja elektronikos prietaisus automobiliams, akumuliatorinių įrankių ir kitų elektronikos prietaisų priedus ir dalis.

   


   

  Esame tokie pat, kaip ir Jūs: ieškome kokybės, profesionalumo, lankstumo, nuoširdumo, mūsų poreikių išklausymo. 

  Kaip ir jūs, pirkdami internetu ar gyvai, neretai nusiviliame. Nusiviliame laiku nesulaukę prekės, negavę išsamios konsultacijos ten, kur parduoda viską, bet specializuotų žinių trūksta. Ar tiesiog pasigedę elementaraus supratimo, ko mums iš tiesų reikia ir ko mes ieškome.Ši nemaloni patirtis ir noras ją pakeisti paskatino elektroninės parduotuvės www.vienpliusai.lt gimimą.

  Nuo 2008 metų kaupėme patirtį ir žinias elektronikos srityje, didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje Lietuvoje, kartu su didžiausiais elektronikos produkcijos gamintojais, distributoriais, platintojais, profesionaliausiais savo sričių specialistais Lietuvoje bei svetur. 

  Ekspertiškumą rinkoje, profesionalumą, gerąją praktiką bei didelį norą pasiūlyti klientams geriausiai jų poreikius atitinkančius produktus nuo 2017 m. pritaikome po VienPliusai.LT vardu.

  Esame tam, kad pirkimas internete būtų paprastas, greitas, nuoširdus, efektyvus ir rezultatyvus. Sveiki atvykę į laimingų mūsų klientų šeimą !   

  Vienpliusai.LT- prekybos centro privalumai internete:

  +++ Patarsime, išrinksime, sutarsime.

  +++ Atiduosime užsakytas prekes Vilniuje šiandien, arba pristatysime su kurjeriu arba į pasirinktą paštomatą.

   


  Garantuojame:

  +++ Greičiausią Lietuvoje prekių pristatymą. Daugelį prekių turime vietoje ir jas išsiunčiame nuo 1 darbo dienos.
  +++ Suteikti visokeriopą informaciją, reikalingą išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą
  +++ Profesionalų aptarnavimą. Siūlome tik tas prekes,apie kurias išmanome. Daugiametė sėkminga patirtis Jūsų paslaugoms.
  +++ Džiaugsmą, pasitenkinimą ir ramybę, gavus tai ko norėjote, kada norėjote ir kaip norėjote.

  +++

  Jei norite mums parašyti ar mus išgirsti- laukiame Jūsų žinutės ar skambučio. Mūsų kontaktai čia.