Prekių katalogas

Įrankių akumuliatorius BOSCH PBA 18V, 6.0Ah, Li-ion W-C originalus

  • Įrankių akumuliatorius BOSCH PBA 18V, 6.0Ah, Li-ion W-C originalus

    Kaina 9999  su PVM
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 4 d. d.
    Šią prekę turime sandėlyje.

     

    ✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS 

    ✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

    ✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS 

    ✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA

     

    ✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS

    ✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

    ✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS

    ✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA

    Į krepšelį 
    Skaičiuojama...
    i
    Gamintojas
    Akumuliatoriaus įtampa
    18V
    Akumuliatoriaus talpa
    6.0Ah
    Akumuliatoriaus tipas
    Li-ion
    Garantija
    12 mėn.
  • Vien pliusai:

    +++ Originalus Bosch akumuliatorius įrankiams, skirtas renkantiems originalių gamintojų priedus ir dalis.

    +++ Patikimas akumuliatorius, pasižymintis ilga veikimo ir tarnavimo trukme.

    +++ Universalus pasirinkimas. Skirtas visai Home & Garden įrankių sistemai  

     

    Praverstų profesionali konsultacija ar draugiškas patarimas renkantis? Kreipktis, mūsų kontaktai čia.

     

    Skirtas įrankiams, naudojantiems Power For All 18V serijos universalų akumuliatorių.

     

    ⚡ Naudojamas vietoje Bosch ir kitų gamintojų originalių akumuliatorių:  

    2607225471
    2607335040
    2607336039
    2607336040
    2607336207
    2607336208
    2607336921
    2607337199
    2607337211
    14902-2
    14902-20
    14903-20
    14905-20
    14906-20
    14907-20
    14908-20
    1600A005B0
    1600A00DD6
    1600A00DD7
    1600Z003U
    2 607 335 040
    2 607 336 039
    2 607 336 040
    2 607 336 207
    2 607 336 208
    2 607 337 199
    2 607 337 211
    AL2215CV
    ALL 18V
    BHZUB1830
    P4A PBA 18V/36
    P4A PBA 18V/45
    P4A PBA 18V/72
    PBA 18V
    PBA 18V/36
    PBA 18V/45
    PBA 18V/72
    PBA 18V20
    PBA 18V36
    PBA 18V45
    PBA 18V72

    ⚡ Skirtas naudoti akumuliatoriniams įrankiams 18V 

     Bosch 26618
    Bosch 26618-01
    Bosch 36618-02
    Bosch AdvancedCut 18
    Bosch AdvancedDrill 18
    Bosch AdvancedGrind 18
    Bosch AdvancedImpact 18
    Bosch AdvancedImpactDrive 18
    Bosch AdvancedMulti 18
    Bosch AdvancedOrbit 18
    Bosch AdvancedRecip 18
    Bosch AdvancedShear 18V-10
    Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8
    Bosch AdvancedVac 18V-8
    Bosch AHS 50-20 LI
    Bosch AHS 52 LI
    Bosch AHS 55-20
    Bosch AHS 55-20 LI
    Bosch ALB 18 LI
    Bosch ART 23-18 LI
    Bosch ART 26 LI
    Bosch ART 26-18 LI
    Bosch BBS1U224
    Bosch BBS611BSC
    Bosch BBS611PCK
    Bosch BBS612PCK
    Bosch BBS811PCK
    Bosch BBS812AM
    Bosch BBS81PET
    Bosch BBS81PETM
    Bosch BCS1000
    Bosch BCS1TOP
    Bosch BCS1TOPNC
    Bosch BCS1ULTD
    Bosch BCS61113
    Bosch BCS611AM
    Bosch BCS612KA2
    Bosch BCS61BAT2
    Bosch BCS812KA2
    Bosch BCS81EXC
    Bosch CityMower 18
    Bosch CityMower 18V-32-300
    Bosch CRS180K
    Bosch EasyDrill 18V-40
    Bosch EasyGrassCut 18-230
    Bosch EasyGrassCut 18-26
    Bosch EasyGrassCut 18V-230
    Bosch EasyGrassCut 18V-26
    Bosch EasyHedgeCut 18-45
    Bosch EasyHedgeCut 18-52-13
    Bosch EasyImpact 18V-40
    Bosch EasyInflate 18V-500
    Bosch EasyMower 18V-32-200
    Bosch EasySander 18V-8
    Bosch EasySaw 18V-70
    Bosch EasySpray 18V-100
    Bosch Fontus 18V
    Bosch GardenPump 18V-2000
    Bosch PKS 18 LI
    Bosch PML LI
    Bosch PSA 18 LI
    Bosch PSB 18 LI-2
    Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic
    Bosch PSB 18 LI-2H
    Bosch PSB 18 V-LI-2
    Bosch PSB 18 V-LI-2H
    Bosch PSB 1800 LI-2
    Bosch PSM 18 LI
    Bosch PSM 18 V-LI
    Bosch PSR 18 LI-2H
    Bosch PSR 18 V-LI-2
    Bosch PSR 1800 LI-2
    Bosch PSR 1810 LI-2
    Bosch PSR 18LI-2
    Bosch PSR 18-LI-2
    Bosch PST 18 LI
    Bosch PST 18 V-LI
    Bosch Uneo Maxx
    Bosch Universal Circ 18V-53
    Bosch UniversalChain 18
    Bosch UniversalChainPole 18
    Bosch UniversalDrill 18V
    Bosch UniversalDrill 18V-60
    Bosch UniversalDrill18-60
    Bosch UniversalFan 18V-1000
    Bosch UniversalGrassCut 18
    Bosch UniversalGrassCut 18-26
    Bosch UniversalGrassCut 18V-26
    Bosch UniversalGrassCut 18V-260
    Bosch UniversalHammer 18V
    Bosch UniversalHedgeCut 18V-50
    Bosch UniversalHedgeCut 18V-55
    Bosch UniversalHedgePole 18
    Bosch UniversalImpact 18
    Bosch UniversalImpact 18V
    Bosch UniversalImpact 18V – 60
    Bosch UniversalImpact 18V-60
    Bosch UniversalLamp 18
    Bosch UniversalLeafBlower 18V-130
    Bosch UniversalPump 18V
    Bosch UniversalRotak 2x18V-37-550
    Bosch UniversalSander 18V-10
    Bosch UniversalSaw 18V-100
    Bosch UniversalTacker 18V-14
    Bosch UniversalVac 18
    Bosch Unlimited BBS1224NC
    Bosch Unlimited BBS1U224
    Bosch Unlimited BCS1TOPNC
    Bosch Unlimited Serie 6
    Bosch Unlimited Serie 6 BBS611BSC
    Bosch Unlimited Serie 6 BBS611LAG
    Bosch Unlimited Serie 6 BBS611MAT
    Bosch Unlimited Serie 6 BBS611PCK
    Bosch Unlimited Serie 6 BBS612PCK
    Bosch Unlimited Serie 6 BCS61113
    Bosch Unlimited Serie 6 BCS611AM
    Bosch Unlimited Serie 6 BCS612KA2
    Bosch Unlimited Serie 6 BCS61BAT2
    Bosch Unlimited Serie 7
    Bosch Unlimited Serie 7 BBS711W
    Bosch Unlimited Serie 7 BBS712A
    Bosch Unlimited Serie 7 BCS711A
    Bosch Unlimited Serie 7 BCS711PET
    Bosch Unlimited Serie 7 BCS711XXL
    Bosch Unlimited Serie 7 BCS712XXL
    Bosch Unlimited Serie 7 BKS711MTB
    Bosch Unlimited Serie 7 BKS711PET
    Bosch Unlimited Serie 7 BSS711W
    Bosch Unlimited Serie 8
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS1224NC
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS1U224
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS811PCK
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS812AM
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS81PET
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS81PETM
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS8213W
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS8214
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS8214PET
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS82BBLCK
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS82BGREY
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS82BTRED
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS82BWALU
    Bosch Unlimited Serie 8 BBS82BWHTE
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS1000
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS1TOPNC
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS812KA2
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS81EXC
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS82BL24
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS82MAT14
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS82POW15
    Bosch Unlimited Serie 8 BCS82PWR25
    Bosch Unlimited Serie 8 BKS8214W
    Bosch Unlimited Serie 8 BSS81POW1
    Bosch Unlimited Serie 8 BSS821VNE4
    Bosch Unlimited Serie 8 BSS8224
    Bosch Unlimited Serie 8 ProAnimal
    Bosch Unlimited Serie 8 ProPower
    Flymo 18V EasiCut 450
    Flymo 18V EasiCut 450 (KIT 2.0)
    Flymo 18V EasiTrim 250
    Flymo 18V EasiTrim 250 (KIT 2.0)
    Flymo 18V EasiTrim Plus 230
    Flymo 18V EasiTrim Plus 230 (KIT 2.0)
    Flymo 18V UltraCut 500
    Flymo 18V UltraCut 500 (KIT 2.5)
    Flymo 18V UltraCut Reach 420
    Flymo 18V UltraCut Reach 420 (KIT 2.5)
    Flymo 18V UltraTrim 260
    Flymo 18V UltraTrim 260 (KIT 2.5)
    Flymo 36V EasiStore 340R
    Flymo 36V EasiStore 340R (KIT 2.0)
    Flymo 36V EasiStore 380R
    Flymo 36V EasiStore 380R (KIT 2.0)
    Flymo 36V UltraStore 340R (KIT 2.5)
    Flymo 36V UltraStore 380R (KIT 2.5)
    Flymo 36V UltraStore 380R (KIT 4.0)
    Flymo EasiClean Li (KIT 2.0)
    Flymo EasiClean Li Plus (KIT 2.0)
    Flymo EasiClear 100
    Flymo EasiClear 100 (Kit 2.5)
    Gardena 14600-20
    Gardena 14600-55
    Gardena 14602-20
    Gardena 14602-55
    Gardena 14620-20
    Gardena 14620-55
    Gardena 14621-20
    Gardena 14621-55
    Gardena 14700-20
    Gardena 14700-55
    Gardena 14701-20
    Gardena 14701-55
    Gardena 14730-20
    Gardena 14730-55
    Gardena 14731-20
    Gardena 14731-55
    Gardena 14732-20
    Gardena 14732-55
    Gardena 14770-20
    Gardena 14770-55
    Gardena 14800-2
    Gardena 14800-31
    Gardena 14800-5
    Gardena 14800-55
    Gardena 14890-20
    Gardena 14890-55
    Gardena 2000/2 18V P4A
    Gardena 2000/2 Clear 18V P4A
    Gardena AquaClean 24/18V
    Gardena AquaClean 24/18V P4A
    Gardena AquaClean 24/18V Premium Set
    Gardena AquaClean 24/18V Set
    Gardena AquaClean 24/18V Solo
    Gardena BBS1114CN
    Gardena Blower PowerJet 18V Solo
    Gardena Clear Water Submersible Pump 2000/2
    Gardena Clear Water Submersible Pump 2000/2 18V P4A
    Gardena Clearwater Submersible Pump 2000/2 Set
    Gardena Clearwater Submersible Pump 2000/2 Solo
    Gardena ComfortCut 23/18V
    Gardena ComfortCut 23/18V P4A
    Gardena ComfortCut 50/18V
    Gardena ComfortCut 50/18V P4A
    Gardena ComfortCut 60/18V
    Gardena ComfortCut 60/18V P4A
    Gardena ComfortCut Li-18/23
    Gardena EasyCut 23/18V
    Gardena EasyCut 23/18V P4A
    Gardena HandyMower 18V
    Gardena HandyMower 22
    Gardena HandyMower 22/18V
    Gardena HandyMower 22/18V P4A
    Gardena HandyMower 22/18V Solo
    Gardena Hedge Trimmer EasyCut 40/18V Set
    Gardena Hedge Trimmer EasyCut 40/18V Solo
    Gardena Hedgetrimmer ComfortCut 50/18V Solo
    Gardena Hedgetrimmer ComfortCut 60/18V Solo
    Gardena Lawnmower PowerMax 30/18V Set
    Gardena Lawnmower PowerMax 30/18V Solo
    Gardena Lawnmower PowerMax 32/18V Set
    Gardena Lawnmower PowerMax 32/18V Solo
    Gardena Lawnmower PowerMax 32/36V Set
    Gardena Lawnmower PowerMax 32/36V Solo
    Gardena Lawnmower PowerMax 37/36V Solo
    Gardena PowerJet 18V
    Gardena PowerJet 18V P4A
    Gardena PowerMax 32/36V
    Gardena PowerMax 32/36V P4
    Gardena PowerMax 32/36V P4A
    Gardena Pruning Loppers EasyCut 110/18V Set
    Gardena Pruning Loppers EasyCut 110/18V solo
    Gardena Rain Water Tank Pump 2000/2
    Gardena Rain Water Tank Pump 2000/2 18V P4A
    Gardena Rainwater Tank Pump 2000/2 Set
    Gardena Rainwater Tank Pump 2000/2 Solo
    Gardena TCS 20
    Gardena TCS 20/18
    Gardena TCS 20/18 P4A
    Gardena TCS 20/18V P4A
    Gardena Telescopic Pruner TCS 20/18 P4A Solo
    Gardena Telescopic Pruning Loppers HighCut 250/18V Set
    Gardena Telescopic Pruning Loppers HighCut 250/18V Solo
    Gardena Telescopic Pruning Loppers HighCut 360/18V Set
    Gardena Telescopic Pruning Loppers HighCut 360/18V Solo
    Gardena THS 42/18V
    Gardena THS 42/18V P4A
    Gardena Trimmer ComfortCut 23/18V solo
    Gardena Trimmer EasyCut 23/18V Solo
    Gardena Trimmer SmallCut 23/18V Set
    GLORIA Battery Compressor
    GLORIA FineCut 18V
    Gloria MultiBrush
    GLORIA MultiBrush li-on
    Gloria MultiJet 18V
    GLORIA Pro 1200 li-on
    Gloria WeedBrush
    Husqvarna Aspire B8X
    Husqvarna Aspire H50
    Husqvarna Aspire LC34
    Husqvarna Aspire P5
    Husqvarna Aspire PE5
    Husqvarna Aspire T28
    Rapid BGX500
    Rapid BNX50
    Rapid BTX553
    Skil 2531
    Steinel MobileGlue 3011
    Wagner W 600 FLEXiO 18V