Prekių katalogas

  • Įrankių akumuliatorių įkroviklis MAKITA MT4148, 7.2V-18V 1.5A, Ni-MH/ Ni-CD

    Kaina 2999 € su PVM
    3412 € Sutaupykite 413 €
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Mažas prekės kiekis sandėlyje.

     

    ✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS 

    ✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

    ✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS 

    ✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA

     

    ✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS

    ✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

    ✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS

    ✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA

     

    ✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS

    ✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

    ✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS

    ✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA

    Į krepšelį 
    Lizingo skaičiuoklės
    • gf
    Skaičiuojama...
    i
    Gamintojas
    Prekės ženklas
    Įrankių akumuliatoriaus tipas
    Ni-MH, NI-CD
    Įrankių akumuliatoriaus įtampa
    7.2V, 10.8V, 12V, 14.4V, 18V, 9.6V
    Akumuliatoriaus įkrovimo srovė
    1.5A
    Akumuliatoriaus įkrovimo lizdų skaičius
    1
    Įėjimo įtampa
    100-240V
    Garantija
    12 mėn.
  • Vien pliusai:

    +++ Kokybiškas ir patikimas pakrovėjas, skirtas Makita 7.2V, 9.6V, 10.8V, 12V, 14.4V ir 18V Ni-CD ir Ni-MH įrankių akumuliatoriams įkrauti.

    +++ Sertifikuotas įkroviklis, užtikrinantis reikiamą saugumo lygį bei efektyvų naudojimą prie įvairių sąlygų.

    +++ Įsigyk ir sėkmingai naudok aukštos kokybės įrankių akumuliatorių įkroviklį- įkrauk greitai ir paprastai, naudok laimingai ir ilgai!

     

    Praverstų profesionali konsultacija ar draugiškas patarimas renkantis? Kreipktis, mūsų kontaktai čia. 

     

    ⚡ Skirtas naudoti Makita 7.2V, 9.6V, 10.8V, 12V, 14.4V ir 18V baterijoms:

    Makita 1220
    Makita 1222
    Makita 1233
    Makita 1234
    Makita 1234
    Makita 1235
    Makita 1235F
    Makita 1250
    Makita 1420
    Makita 1422
    Makita 1422 192600-1
    Makita 1433
    Makita 1434
    Makita 1435
    Makita 1435F
    Makita 1822
    Makita 1823
    Makita 1833
    Makita 1834
    Makita 1835
    Makita 1835F
    Makita 192019-4
    Makita 192321-5
    Makita 192404-1
    Makita 192534-8
    Makita 192534-A
    Makita 192535-6
    Makita 192536-4
    Makita 192595-8
    Makita 192596-6
    Makita 192597-4
    Makita 192598-2
    Makita 192600-1
    Makita 192638-6
    Makita 192681-5
    Makita 192681-B
    Makita 192697-A
    Makita 192698-8
    Makita 192698-A
    Makita 192699-6
    Makita 192699-A
    Makita 192828-1
    Makita 192828-1
    Makita 192829-9
    Makita 193058-7
    Makita 193059-5
    Makita 1930600
    Makita 193060-0
    Makita 193061-8
    Makita 193062-6
    Makita 193099-3
    Makita 193100-4
    Makita 193101-2
    Makita 193102-0
    Makita 193138-9
    Makita 193140-2
    Makita 193140-2
    Makita 193156-7
    Makita 193157-5
    Makita 193157-5
    Makita 193158-3
    Makita 193159-1
    Makita 193159-1
    Makita 193159-A
    Makita 193783-0
    Makita 193969-6
    Makita 193977-7
    Makita 193981-6
    Makita 193983-2
    Makita 193985-8
    Makita 194172-2
    Makita 638344-2
    Makita 638344-4
    Makita 638344-4-2
    Makita 638347-8
    Makita 638347-8-2
    Makita 9100A
    Makita 9101A
    Makita 9102A
    Makita 9135A
    Makita ML1420 
    Makita ML9120
    Makita PA09
    Makita PA12
    Makita PA14
    Makita PA18