- -12%

Įrankių akumuliatorių įkroviklis MAKITA MT4148, 7.2V-18V 1.5A, Ni-MH/ Ni-CD
Kaina 2999 € su PVM3412 €Sutaupykite 413 €Netinka kaina? Siūlyk savo!Mažas prekės kiekis sandėlyje.✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS
✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS
✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA
✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS
✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS
✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA
✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS
✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS
✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA
Lizingo skaičiuoklės- gf
GamintojasPrekės ženklasĮrankių akumuliatoriaus tipasNi-MH, NI-CDĮrankių akumuliatoriaus įtampa7.2V, 10.8V, 12V, 14.4V, 18V, 9.6VAkumuliatoriaus įkrovimo srovė1.5AAkumuliatoriaus įkrovimo lizdų skaičius1Įėjimo įtampa100-240VGarantija12 mėn. -
Vien pliusai:
+++ Kokybiškas ir patikimas pakrovėjas, skirtas Makita 7.2V, 9.6V, 10.8V, 12V, 14.4V ir 18V Ni-CD ir Ni-MH įrankių akumuliatoriams įkrauti.
+++ Sertifikuotas įkroviklis, užtikrinantis reikiamą saugumo lygį bei efektyvų naudojimą prie įvairių sąlygų.
+++ Įsigyk ir sėkmingai naudok aukštos kokybės įrankių akumuliatorių įkroviklį- įkrauk greitai ir paprastai, naudok laimingai ir ilgai!
Praverstų profesionali konsultacija ar draugiškas patarimas renkantis? Kreipktis, mūsų kontaktai čia.
⚡ Skirtas naudoti Makita 7.2V, 9.6V, 10.8V, 12V, 14.4V ir 18V baterijoms:
Makita 1220
Makita 1222
Makita 1233
Makita 1234
Makita 1234
Makita 1235
Makita 1235F
Makita 1250
Makita 1420
Makita 1422
Makita 1422 192600-1
Makita 1433
Makita 1434
Makita 1435
Makita 1435F
Makita 1822
Makita 1823
Makita 1833
Makita 1834
Makita 1835
Makita 1835F
Makita 192019-4
Makita 192321-5
Makita 192404-1
Makita 192534-8
Makita 192534-A
Makita 192535-6
Makita 192536-4
Makita 192595-8
Makita 192596-6
Makita 192597-4
Makita 192598-2
Makita 192600-1
Makita 192638-6
Makita 192681-5
Makita 192681-B
Makita 192697-A
Makita 192698-8
Makita 192698-A
Makita 192699-6
Makita 192699-A
Makita 192828-1
Makita 192828-1
Makita 192829-9
Makita 193058-7
Makita 193059-5
Makita 1930600
Makita 193060-0
Makita 193061-8
Makita 193062-6
Makita 193099-3
Makita 193100-4
Makita 193101-2
Makita 193102-0
Makita 193138-9
Makita 193140-2
Makita 193140-2
Makita 193156-7
Makita 193157-5
Makita 193157-5
Makita 193158-3
Makita 193159-1
Makita 193159-1
Makita 193159-A
Makita 193783-0
Makita 193969-6
Makita 193977-7
Makita 193981-6
Makita 193983-2
Makita 193985-8
Makita 194172-2
Makita 638344-2
Makita 638344-4
Makita 638344-4-2
Makita 638347-8
Makita 638347-8-2
Makita 9100A
Makita 9101A
Makita 9102A
Makita 9135A
Makita ML1420
Makita ML9120
Makita PA09
Makita PA12
Makita PA14
Makita PA18


