Prekių katalogas

  • Dulkių siurblio filtras Philips, Electrolux, AEG FC8031, EFH12 HEPA H12

    Kaina 949 € su PVM
    Netinka kaina? Siūlyk savo!
    Preliminarus pristatymo terminas: 1 - 4 d. d.
    Šią prekę turime sandėlyje.

     

    ✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS 

    ✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

    ✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS 

    ✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA

    Į krepšelį 
    Lizingo skaičiuoklės
    • gf
    Skaičiuojama...
    i
    Prekės ženklas
    SQOON
    Tipas
    Filtras
    Paskirtis
    Dulkių siurbliams
    Dulkių siurblio gamintojas
    AEG, ELECTROLUX, PHILIPS
    Išmatavimai
    Ilgis: 15 cm; Plotis: 12 cm; Aukštis / storis: 2,5 cm
    Kompektacija
    1 vnt.
    Filtrai
    HEPA H12 filtras
    Originalūs dalių numeriai (Part Numbers)
    FC8031
  • SQOON HEPA H12 filtras S0208B – pakaitinis sprendimas suderinamiems Philips / Electrolux ir kitų gamintojų dulkių siurbliams. Filtras sulaiko įsiurbiamame arba išmetamame ore esančias dulkes pagal savo paskirtį. Laiku pakeistas užsiteršęs filtras padeda palaikyti tinkamą oro srautą.

    Skirtas naudoti vietoje filtrų su kodais: FC8031. Prieš užsakydami palyginkite seno filtro kodą, formą ir matmenis bei visą dulkių siurblio modelio, PNC arba E-Nr. žymėjimą.

    ⭐ Vien pliusai:

    +++ Švaresnis oras namuose – efektyviai sulaiko dulkes ir smulkias daleles, padėdamas užtikrinti švaresnį išpučiamą orą ir malonesnę namų aplinką.

    +++ Originaliam filtrui – sumani alternatyva – pritaikytas suderinamiems dulkių siurblių modeliams, todėl galite pasirūpinti tinkamu filtravimu nepermokėdami už originalią dalį.

    +++ Platus suderinamumas – tinka įvairiems dulkių siurblių modeliams ir pakeičia originalius filtrus. Patikrinkite suderinamų modelių bei filtrų kodų sąrašą ir išsirinkite užtikrintai. 

    ⚡ Techninės savybės

    Gaminys: HEPA H12 filtras
    Gamintojas / prekės ženklas: SQOON
    Filtro prekės kodas: S0208B
    Ilgis: 15 cm
    Plotis: 12 cm
    Aukštis / storis: 2,5 cm
    Kiekis pakuotėje: 1
     

    ⚡ Suderinami dulkių siurblių modeliai

    AEG 3820
    AEG 7010TITAN
    AEG 903151418
    AEG 910286007
    AEG AAC6710
    AEG AAM6116
    AEG AAM6144N
    AEG AAM6216
    AEG AAM6217
    AEG ACX6205
    AEG ACX6205BB
    AEG ACX6205EC
    AEG ACX6205FB
    AEG ACX6205N
    AEG ACX6206
    AEG ACX6320CD
    AEG AES330CK
    AEG AJG6700
    AEG AO7350
    AEG AOS9310
    AEG AOS9330
    AEG AOS9352
    AEG ASC6945
    AEG AUPG3801
    AEG AUS4040
    AEG AV1121
    AEG AV1140
    AEG AV1150
    AEG AV1160
    AEG AV1161
    AEG AV1170
    AEG AVC1131
    AEG AVC1170
    AEG G3800
    AEG P3POWER
    AEG P5ERGO
    AEG P5POWER
    AEG P5TURBO
    AEG P5ULTRA
    AEG SYSTEMPROP5ULTRA
    AEG ZO6352

    ELECTROLUX 2270XXL
    ELECTROLUX 2270XXLT
    ELECTROLUX 2271XXL
    ELECTROLUX 2271XXLT
    ELECTROLUX 2272XXL
    ELECTROLUX 907175201
    ELECTROLUX 907342601
    ELECTROLUX 907343201
    ELECTROLUX 907344101
    ELECTROLUX 910287929
    ELECTROLUX 910287966
    ELECTROLUX ECLC5ASILKGREEN
    ELECTROLUX ECLC5ASILKRED
    ELECTROLUX EL4050A
    ELECTROLUX EL4100A
    ELECTROLUX EL4103A
    ELECTROLUX EL4200A
    ELECTROLUX EL4300A
    ELECTROLUX EL4300B
    ELECTROLUX EL4305AZ
    ELECTROLUX EL4325A
    ELECTROLUX EL4326A
    ELECTROLUX EL6985B
    ELECTROLUX EL6986
    ELECTROLUX EL6986A
    ELECTROLUX EL6988D
    ELECTROLUX EL7020A
    ELECTROLUX EL7020B
    ELECTROLUX EL7024A
    ELECTROLUX EL7025A
    ELECTROLUX EL7055A
    ELECTROLUX EL7055B
    ELECTROLUX EL7060A
    ELECTROLUX EL7061A
    ELECTROLUX EL7061B
    ELECTROLUX EL7063
    ELECTROLUX ESCLASSICP
    ELECTROLUX ESCLASSICPVACUUMC
    ELECTROLUX ESGREEN
    ELECTROLUX ESORIGIN
    ELECTROLUX ESORIGINP
    ELECTROLUX ESPC74SW
    ELECTROLUX ESSPEEDY
    ELECTROLUX EUREKAL4
    ELECTROLUX PRAXIO
    ELECTROLUX SANITAIRESP69
    ELECTROLUX U4551
    ELECTROLUX USORIGINPR
    ELECTROLUX XXL120
    ELECTROLUX XXL120SCH
    ELECTROLUX XXL125
    ELECTROLUX XXL126
    ELECTROLUX XXL130
    ELECTROLUX XXL140
    ELECTROLUX XXL150
    ELECTROLUX XXL170
    ELECTROLUX XXL210
    ELECTROLUX XXL220
    ELECTROLUX XXL40
    ELECTROLUX XXL41
    ELECTROLUX XXL42
    ELECTROLUX XXL59
    ELECTROLUX XXL60
    ELECTROLUX XXL60TOY
    ELECTROLUX XXL62
    ELECTROLUX XXL73
    ELECTROLUX XXL95
    ELECTROLUX XXLBOX14
    ELECTROLUX XXLBOX16
    ELECTROLUX XXLTT11
    ELECTROLUX Z1740
    ELECTROLUX Z1943
    ELECTROLUX Z1943EUROORANGO
    ELECTROLUX Z1943LADYBIRD
    ELECTROLUX Z1943LADYBIRDRED
    ELECTROLUX Z1943MRUBYRED
    ELECTROLUX Z1943PARKETTO
    ELECTROLUX Z1944
    ELECTROLUX Z1944ARCTIC
    ELECTROLUX Z1944EUROSKYBLUE
    ELECTROLUX Z1944SCHSKYBLUE
    ELECTROLUX Z1948
    ELECTROLUX Z1948EURO
    ELECTROLUX Z1948TIN
    ELECTROLUX Z1955EURO
    ELECTROLUX Z1955MN
    ELECTROLUX Z1955MPETROLBLUE
    ELECTROLUX Z1955PETROLBLUE
    ELECTROLUX Z2012
    ELECTROLUX Z2013
    ELECTROLUX Z2020
    ELECTROLUX Z2038
    ELECTROLUX Z2039
    ELECTROLUX Z2040
    ELECTROLUX Z2042
    ELECTROLUX Z2045
    ELECTROLUX Z2048
    ELECTROLUX Z2050
    ELECTROLUX Z3323
    ELECTROLUX Z3325
    ELECTROLUX Z3328
    ELECTROLUX Z3330
    ELECTROLUX Z3332
    ELECTROLUX Z3335
    ELECTROLUX Z3335B
    ELECTROLUX Z3335P
    ELECTROLUX Z3335TED
    ELECTROLUX Z3340
    ELECTROLUX Z3341
    ELECTROLUX Z3342
    ELECTROLUX Z3343
    ELECTROLUX Z3344
    ELECTROLUX Z3345
    ELECTROLUX Z3346
    ELECTROLUX Z3347
    ELECTROLUX Z3347CHI
    ELECTROLUX Z3347TWN
    ELECTROLUX Z3348P
    ELECTROLUX Z3349
    ELECTROLUX Z3350
    ELECTROLUX Z3351
    ELECTROLUX Z3351P
    ELECTROLUX Z3352
    ELECTROLUX Z3352B
    ELECTROLUX Z3354
    ELECTROLUX Z3355
    ELECTROLUX Z3356
    ELECTROLUX Z3357
    ELECTROLUX Z3358
    ELECTROLUX Z3358UK
    ELECTROLUX Z3359
    ELECTROLUX Z3360
    ELECTROLUX Z3361
    ELECTROLUX Z3362TB
    ELECTROLUX Z3364
    ELECTROLUX Z3364A
    ELECTROLUX Z3365
    ELECTROLUX Z3365A
    ELECTROLUX Z3369
    ELECTROLUX Z3372
    ELECTROLUX Z3378
    ELECTROLUX Z4519
    ELECTROLUX Z4535
    ELECTROLUX Z4538
    ELECTROLUX Z4541
    ELECTROLUX Z4543
    ELECTROLUX Z4544
    ELECTROLUX Z5010
    ELECTROLUX Z5020
    ELECTROLUX Z5025
    ELECTROLUX Z5028
    ELECTROLUX Z5030
    ELECTROLUX Z5035
    ELECTROLUX Z5040
    ELECTROLUX Z5041
    ELECTROLUX Z5045
    ELECTROLUX Z5048
    ELECTROLUX Z5110
    ELECTROLUX Z5120
    ELECTROLUX Z5128
    ELECTROLUX Z5130
    ELECTROLUX Z5140
    ELECTROLUX Z5145
    ELECTROLUX Z5148
    ELECTROLUX Z5210
    ELECTROLUX Z5210CARRBLUE
    ELECTROLUX Z5210J
    ELECTROLUX Z5210V
    ELECTROLUX Z5211CARRBLUE
    ELECTROLUX Z5220
    ELECTROLUX Z5225
    ELECTROLUX Z5228
    ELECTROLUX Z5228CARIBBEANBLUE
    ELECTROLUX Z5228ROYALBLUE
    ELECTROLUX Z5229
    ELECTROLUX Z5240
    ELECTROLUX Z5245
    ELECTROLUX Z5245GRAPHITGREY
    ELECTROLUX Z5511NORDIC
    ELECTROLUX Z5522MPISTGREEN
    ELECTROLUX Z5522PISTGREEN
    ELECTROLUX Z5525NORDIC
    ELECTROLUX Z5529MSILKRED
    ELECTROLUX Z5530
    ELECTROLUX Z5530FLEURO
    ELECTROLUX Z5530MN
    ELECTROLUX Z5530MRUBYRED
    ELECTROLUX Z5530NORDIC
    ELECTROLUX Z5530RUBYRED
    ELECTROLUX Z5530T
    ELECTROLUX Z5531SBNORDIC
    ELECTROLUX Z5531SGNORDIC
    ELECTROLUX Z5531SINORDIC
    ELECTROLUX Z5531SRNORDIC
    ELECTROLUX Z5533
    ELECTROLUX Z5533MSKYBLUE
    ELECTROLUX Z5533SKYBLUE
    ELECTROLUX Z5535
    ELECTROLUX Z5535FLEURO
    ELECTROLUX Z5535MSILKRED
    ELECTROLUX Z5535SILKRED
    ELECTROLUX Z5536
    ELECTROLUX Z5536FLEURO
    ELECTROLUX Z5536MSILKSILVER
    ELECTROLUX Z5540
    ELECTROLUX Z5540FLEURO
    ELECTROLUX Z5540MN
    ELECTROLUX Z5540MSKYBLUE
    ELECTROLUX Z5540SKYBLUE
    ELECTROLUX Z5542MSILKBLUE
    ELECTROLUX Z5542SILKBLUE
    ELECTROLUX Z5551
    ELECTROLUX Z5551FLEURO
    ELECTROLUX Z5551MN
    ELECTROLUX Z5551MPETROLBLUE
    ELECTROLUX Z5551PETROLBLUE
    ELECTROLUX Z5552AMSILKRED
    ELECTROLUX Z5552FL
    ELECTROLUX Z5552FLEURO
    ELECTROLUX Z5552NORDIC
    ELECTROLUX Z5552SILKRED
    ELECTROLUX Z5554TYSSILKSILVER
    ELECTROLUX Z5558
    ELECTROLUX Z5558AMSCARGREEN
    ELECTROLUX Z5558ASCARABEGREEN
    ELECTROLUX Z5558FLEURO
    ELECTROLUX Z5560ASCARABGREEN
    ELECTROLUX Z5560MSCARABGREEN
    ELECTROLUX Z5561
    ELECTROLUX Z5561FLEURO
    ELECTROLUX Z5561MSCARABEGREEN
    ELECTROLUX Z5561MSCARABGREEN
    ELECTROLUX Z5561NORDIC
    ELECTROLUX Z5561SCARABEGREEN
    ELECTROLUX Z5561SCARABGREEN
    ELECTROLUX Z5610
    ELECTROLUX Z5620
    ELECTROLUX Z5621
    ELECTROLUX Z5622
    ELECTROLUX Z5623
    ELECTROLUX Z5628
    ELECTROLUX Z5631A
    ELECTROLUX Z5631B
    ELECTROLUX Z5631C
    ELECTROLUX Z5631EB
    ELECTROLUX Z5631G
    ELECTROLUX Z5632
    ELECTROLUX Z5634
    ELECTROLUX Z5634DUOCLEAN
    ELECTROLUX Z5635
    ELECTROLUX Z5636
    ELECTROLUX Z5637
    ELECTROLUX Z5639
    ELECTROLUX Z5640
    ELECTROLUX Z5642
    ELECTROLUX Z5642ANIMALLOVER
    ELECTROLUX Z5650
    ELECTROLUX Z5652
    ELECTROLUX Z5654
    ELECTROLUX Z5660
    ELECTROLUX Z5805
    ELECTROLUX Z5810
    ELECTROLUX Z5810EURO
    ELECTROLUX Z5810T
    ELECTROLUX Z5815
    ELECTROLUX Z5816
    ELECTROLUX Z5825
    ELECTROLUX Z5826
    ELECTROLUX Z5830
    ELECTROLUX Z5830T
    ELECTROLUX Z5830TFR
    ELECTROLUX Z5830TSCH
    ELECTROLUX Z5835
    ELECTROLUX Z5835EURO
    ELECTROLUX Z5835T
    ELECTROLUX Z5836
    ELECTROLUX Z5836T
    ELECTROLUX Z5910
    ELECTROLUX Z5910C
    ELECTROLUX Z5915
    ELECTROLUX Z5915C
    ELECTROLUX Z5916CT
    ELECTROLUX Z5920
    ELECTROLUX Z5920CP
    ELECTROLUX Z5920HP
    ELECTROLUX Z5925
    ELECTROLUX Z5927
    ELECTROLUX Z5930
    ELECTROLUX Z5935
    ELECTROLUX Z5937
    ELECTROLUX Z5938
    ELECTROLUX Z5939
    ELECTROLUX Z5940
    ELECTROLUX Z5942
    ELECTROLUX Z5942EC
    ELECTROLUX Z5944
    ELECTROLUX Z5950
    ELECTROLUX Z5952
    ELECTROLUX Z5952HP
    ELECTROLUX Z5960
    ELECTROLUX Z5960HP
    ELECTROLUX Z6020
    ELECTROLUX Z6020PRAXIO
    ELECTROLUX Z6160
    ELECTROLUX Z6352
    ELECTROLUX Z6985A
    ELECTROLUX Z7328
    ELECTROLUX Z7344
    ELECTROLUX Z7350
    ELECTROLUX Z7520
    ELECTROLUX Z7520PARKETTO
    ELECTROLUX Z7525
    ELECTROLUX Z7540
    ELECTROLUX Z7545
    ELECTROLUX Z7547
    ELECTROLUX Z7549
    ELECTROLUX Z8225
    ELECTROLUX Z8235
    ELECTROLUX ZAC6707
    ELECTROLUX ZAC6712
    ELECTROLUX ZAC6716
    ELECTROLUX ZAC6725
    ELECTROLUX ZAC6730
    ELECTROLUX ZAC6807
    ELECTROLUX ZAC6812
    ELECTROLUX ZAC6816
    ELECTROLUX ZAC6825
    ELECTROLUX ZAC6826
    ELECTROLUX ZAC6827
    ELECTROLUX ZAC6842
    ELECTROLUX ZAM6102
    ELECTROLUX ZAM6102T
    ELECTROLUX ZAM6103
    ELECTROLUX ZAM6103BB
    ELECTROLUX ZAM6103BRA
    ELECTROLUX ZAM6103CV
    ELECTROLUX ZAM6103FB
    ELECTROLUX ZAM6104
    ELECTROLUX ZAM6116
    ELECTROLUX ZAM6250
    ELECTROLUX ZCX6201
    ELECTROLUX ZCX6206
    ELECTROLUX ZCX6410
    ELECTROLUX ZE2242
    ELECTROLUX ZE2244
    ELECTROLUX ZE2248
    ELECTROLUX ZE2253
    ELECTROLUX ZE2260T
    ELECTROLUX ZE2262E
    ELECTROLUX ZE2262T
    ELECTROLUX ZE2263
    ELECTROLUX ZE2263NE
    ELECTROLUX ZE227
    ELECTROLUX ZE2270E
    ELECTROLUX ZE2271
    ELECTROLUX ZE2271T
    ELECTROLUX ZE2271W
    ELECTROLUX ZE2272E
    ELECTROLUX ZE2272NE
    ELECTROLUX ZE2273
    ELECTROLUX ZE2277I
    ELECTROLUX ZE305SCK
    ELECTROLUX ZE310
    ELECTROLUX ZE320
    ELECTROLUX ZE320A
    ELECTROLUX ZE321
    ELECTROLUX ZE321R
    ELECTROLUX ZE327
    ELECTROLUX ZE328
    ELECTROLUX ZE330
    ELECTROLUX ZE330B
    ELECTROLUX ZE330G
    ELECTROLUX ZE330P
    ELECTROLUX ZE330PP
    ELECTROLUX ZE335
    ELECTROLUX ZE335B
    ELECTROLUX ZE335DB
    ELECTROLUX ZE335G
    ELECTROLUX ZE336
    ELECTROLUX ZE336M
    ELECTROLUX ZE337
    ELECTROLUX ZE346
    ELECTROLUX ZE346B
    ELECTROLUX ZE346BCNM
    ELECTROLUX ZE346R
    ELECTROLUX ZO6310
    ELECTROLUX ZO6319
    ELECTROLUX ZO6320
    ELECTROLUX ZO6321
    ELECTROLUX ZO6322
    ELECTROLUX ZO6323
    ELECTROLUX ZO6324
    ELECTROLUX ZO6325
    ELECTROLUX ZO6326
    ELECTROLUX ZO6327
    ELECTROLUX ZO633
    ELECTROLUX ZO6330
    ELECTROLUX ZO6331
    ELECTROLUX ZO6332
    ELECTROLUX ZO6335
    ELECTROLUX ZO6340
    ELECTROLUX ZO6341
    ELECTROLUX ZO6342
    ELECTROLUX ZO6343
    ELECTROLUX ZO6345
    ELECTROLUX ZO6346
    ELECTROLUX ZO6350
    ELECTROLUX ZO6354
    ELECTROLUX ZSPGREEN
    ELECTROLUX ZUA3810
    ELECTROLUX ZUA3830P
    ELECTROLUX ZUOECO
    ELECTROLUX ZUP3820B
    ELECTROLUX ZUPG3801
    ELECTROLUX ZUS3366
    ELECTROLUX ZXM7010
    ELECTROLUX ZXM7015
    ELECTROLUX ZXM7025

    PHILIPS FC6034/01
    PHILIPS FC8720/09
    PHILIPS FC8721/08
    PHILIPS FC8721/09
    PHILIPS FC8721/19
    PHILIPS FC8722/08
    PHILIPS FC8722/09
    PHILIPS FC8722/19
    PHILIPS FC8723/08
    PHILIPS FC8723/09
    PHILIPS FC8724/09
    PHILIPS FC8724/19
    PHILIPS FC8725/09
    PHILIPS FC8725/19
    PHILIPS FC8726/08
    PHILIPS FC8726/09
    PHILIPS FC8726/19
    PHILIPS FC8727/09
    PHILIPS FC8728/09
    PHILIPS FC8728/19
    PHILIPS FC8760/01
    PHILIPS FC8768/01
    PHILIPS FC9062/04
    PHILIPS FC9071
    PHILIPS FC9071/01
    PHILIPS FC9071/08
    PHILIPS FC9073/01
    PHILIPS FC9074
    PHILIPS FC9076
    PHILIPS FC9078
    PHILIPS FC9080/01
    PHILIPS FC9081
    PHILIPS FC9081/01
    PHILIPS FC9082
    PHILIPS FC9083
    PHILIPS FC9085
    PHILIPS FC9086
    PHILIPS FC9087
    PHILIPS FC9088
    PHILIPS FC9089/01
    PHILIPS FC9102/30
    PHILIPS FC9150/02
    PHILIPS FC9150/61
    PHILIPS FC9153/08
    PHILIPS FC9160/11
    PHILIPS FC9170
    PHILIPS FC9170/01
    PHILIPS FC9170/02
    PHILIPS FC9170/03
    PHILIPS FC9170/08
    PHILIPS FC9170/09
    PHILIPS FC9170/17
    PHILIPS FC9170/67
    PHILIPS FC9171
    PHILIPS FC9172
    PHILIPS FC9172/01
    PHILIPS FC9172/03
    PHILIPS FC9172/07
    PHILIPS FC9173/01
    PHILIPS FC9174
    PHILIPS FC9174/01
    PHILIPS FC9174/02
    PHILIPS FC9174/08
    PHILIPS FC9175/01
    PHILIPS FC9175/03
    PHILIPS FC9175/91
    PHILIPS FC9176
    PHILIPS FC9176/01
    PHILIPS FC9176/02
    PHILIPS FC9177/91
    PHILIPS FC9178/01
    PHILIPS FC9178/03
    PHILIPS FC9179/01
    PHILIPS FC9179/03
    PHILIPS FC9190/01
    PHILIPS FC9191/91
    PHILIPS FC9192/01
    PHILIPS FC9192/11
    PHILIPS FC9192/61
    PHILIPS FC9192/81
    PHILIPS FC9193/01
    PHILIPS FC9193/91
    PHILIPS FC9194/01
    PHILIPS FC9194/11
    PHILIPS FC9195/01
    PHILIPS FC9197/19
    PHILIPS FC9197/91
    PHILIPS FC9199/01
    PHILIPS FC9199/02
    PHILIPS FC9200
    PHILIPS FC9205/01
    PHILIPS FC9212
    PHILIPS FC9214
    PHILIPS FC9216
    PHILIPS FC9218/01
    PHILIPS FC9218/02
    PHILIPS FC9218/03
    PHILIPS FC9219/01
    PHILIPS FC9225/01
    PHILIPS FC9232
    PHILIPS FC9236/01
    PHILIPS FC9236/02
    PHILIPS FC9236/03
    PHILIPS FC9238
    PHILIPS FC9238/01
    PHILIPS FC9239
    PHILIPS FC9252
    PHILIPS FC9252/01
    PHILIPS FC9254
    PHILIPS FC9256
    PHILIPS FC9256/01
    PHILIPS FC9258
    PHILIPS FC9258/01
    PHILIPS FC9259
    PHILIPS FC9261
    PHILIPS FC9262
    PHILIPS FC9264
    PHILIPS FC9266
    PHILIPS FC9302/01
    PHILIPS FC9302/02
    PHILIPS FC9304
    PHILIPS FC9306
    PHILIPS FC9308
    PHILIPS FC9310/01
    PHILIPS FC9310/02
    PHILIPS FC9312/01
    PHILIPS FC9312/11
    PHILIPS FC9724/09
    PHILIPS FC9724/69
    PHILIPS FC9725/09
    PHILIPS FC9911/01
    PHILIPS FC9911/81
    PHILIPS FC9912/01
    PHILIPS FC9912/61
    PHILIPS FC9912/81
    PHILIPS FC9919/07
    PHILIPS FC9919/09
    PHILIPS FC9920/09
    PHILIPS FC9920/19
    PHILIPS FC9920/69
    PHILIPS FC9921/09
    PHILIPS FC9922/09
    PHILIPS FC9923/07
    PHILIPS FC9924/07
    PHILIPS FC9925/07
    PHILIPS FC9926/09
    PHILIPS FC9928/09
     

     

    Sąrašas gali būti negalutinis. Jei neradote savo dulkių siurblio modelio ar abejojate suderinamumu, susisiekite. Mūsų kontaktai nurodyti čia.

    ⚡ Filtras skirtas naudoti vietoje filtrų su kodais

    AEG / Electrolux 1130939018
    AEG / Electrolux EFH12
    Philips FC8031
    Philips FC8031/00
    Philips 432200492920
    Philips 432200492925
    Saeco CP1160/01
    AFS1W