
Dulkių siurblio filtras Philips, Electrolux, AEG FC8031, EFH12 HEPA H12
Kaina 949 € su PVMNetinka kaina? Siūlyk savo!Preliminarus pristatymo terminas: 1 - 4 d. d.Šią prekę turime sandėlyje.✔ PIRKIMAS INTERNETU BE REGISTRACIJOS
✔ 14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
✔ PATOGUS IR SAUGUS ATSISKAITYMAS
✔ KOKYBĖS IR ATITIKIMO GARANTIJA
Lizingo skaičiuoklės- gf
Prekės ženklasSQOONTipasFiltrasPaskirtisDulkių siurbliamsDulkių siurblio gamintojasAEG, ELECTROLUX, PHILIPSIšmatavimaiIlgis: 15 cm; Plotis: 12 cm; Aukštis / storis: 2,5 cmKompektacija1 vnt.FiltraiHEPA H12 filtrasOriginalūs dalių numeriai (Part Numbers)FC8031-
SQOON HEPA H12 filtras S0208B – pakaitinis sprendimas suderinamiems Philips / Electrolux ir kitų gamintojų dulkių siurbliams. Filtras sulaiko įsiurbiamame arba išmetamame ore esančias dulkes pagal savo paskirtį. Laiku pakeistas užsiteršęs filtras padeda palaikyti tinkamą oro srautą.
Skirtas naudoti vietoje filtrų su kodais: FC8031. Prieš užsakydami palyginkite seno filtro kodą, formą ir matmenis bei visą dulkių siurblio modelio, PNC arba E-Nr. žymėjimą.
⭐ Vien pliusai:
+++ Švaresnis oras namuose – efektyviai sulaiko dulkes ir smulkias daleles, padėdamas užtikrinti švaresnį išpučiamą orą ir malonesnę namų aplinką.
+++ Originaliam filtrui – sumani alternatyva – pritaikytas suderinamiems dulkių siurblių modeliams, todėl galite pasirūpinti tinkamu filtravimu nepermokėdami už originalią dalį.
+++ Platus suderinamumas – tinka įvairiems dulkių siurblių modeliams ir pakeičia originalius filtrus. Patikrinkite suderinamų modelių bei filtrų kodų sąrašą ir išsirinkite užtikrintai.
⚡ Techninės savybės
Gaminys: HEPA H12 filtras
Gamintojas / prekės ženklas: SQOON
Filtro prekės kodas: S0208B
Ilgis: 15 cm
Plotis: 12 cm
Aukštis / storis: 2,5 cm
Kiekis pakuotėje: 1
⚡ Suderinami dulkių siurblių modeliai
AEG 3820
AEG 7010TITAN
AEG 903151418
AEG 910286007
AEG AAC6710
AEG AAM6116
AEG AAM6144N
AEG AAM6216
AEG AAM6217
AEG ACX6205
AEG ACX6205BB
AEG ACX6205EC
AEG ACX6205FB
AEG ACX6205N
AEG ACX6206
AEG ACX6320CD
AEG AES330CK
AEG AJG6700
AEG AO7350
AEG AOS9310
AEG AOS9330
AEG AOS9352
AEG ASC6945
AEG AUPG3801
AEG AUS4040
AEG AV1121
AEG AV1140
AEG AV1150
AEG AV1160
AEG AV1161
AEG AV1170
AEG AVC1131
AEG AVC1170
AEG G3800
AEG P3POWER
AEG P5ERGO
AEG P5POWER
AEG P5TURBO
AEG P5ULTRA
AEG SYSTEMPROP5ULTRA
AEG ZO6352ELECTROLUX 2270XXL
ELECTROLUX 2270XXLT
ELECTROLUX 2271XXL
ELECTROLUX 2271XXLT
ELECTROLUX 2272XXL
ELECTROLUX 907175201
ELECTROLUX 907342601
ELECTROLUX 907343201
ELECTROLUX 907344101
ELECTROLUX 910287929
ELECTROLUX 910287966
ELECTROLUX ECLC5ASILKGREEN
ELECTROLUX ECLC5ASILKRED
ELECTROLUX EL4050A
ELECTROLUX EL4100A
ELECTROLUX EL4103A
ELECTROLUX EL4200A
ELECTROLUX EL4300A
ELECTROLUX EL4300B
ELECTROLUX EL4305AZ
ELECTROLUX EL4325A
ELECTROLUX EL4326A
ELECTROLUX EL6985B
ELECTROLUX EL6986
ELECTROLUX EL6986A
ELECTROLUX EL6988D
ELECTROLUX EL7020A
ELECTROLUX EL7020B
ELECTROLUX EL7024A
ELECTROLUX EL7025A
ELECTROLUX EL7055A
ELECTROLUX EL7055B
ELECTROLUX EL7060A
ELECTROLUX EL7061A
ELECTROLUX EL7061B
ELECTROLUX EL7063
ELECTROLUX ESCLASSICP
ELECTROLUX ESCLASSICPVACUUMC
ELECTROLUX ESGREEN
ELECTROLUX ESORIGIN
ELECTROLUX ESORIGINP
ELECTROLUX ESPC74SW
ELECTROLUX ESSPEEDY
ELECTROLUX EUREKAL4
ELECTROLUX PRAXIO
ELECTROLUX SANITAIRESP69
ELECTROLUX U4551
ELECTROLUX USORIGINPR
ELECTROLUX XXL120
ELECTROLUX XXL120SCH
ELECTROLUX XXL125
ELECTROLUX XXL126
ELECTROLUX XXL130
ELECTROLUX XXL140
ELECTROLUX XXL150
ELECTROLUX XXL170
ELECTROLUX XXL210
ELECTROLUX XXL220
ELECTROLUX XXL40
ELECTROLUX XXL41
ELECTROLUX XXL42
ELECTROLUX XXL59
ELECTROLUX XXL60
ELECTROLUX XXL60TOY
ELECTROLUX XXL62
ELECTROLUX XXL73
ELECTROLUX XXL95
ELECTROLUX XXLBOX14
ELECTROLUX XXLBOX16
ELECTROLUX XXLTT11
ELECTROLUX Z1740
ELECTROLUX Z1943
ELECTROLUX Z1943EUROORANGO
ELECTROLUX Z1943LADYBIRD
ELECTROLUX Z1943LADYBIRDRED
ELECTROLUX Z1943MRUBYRED
ELECTROLUX Z1943PARKETTO
ELECTROLUX Z1944
ELECTROLUX Z1944ARCTIC
ELECTROLUX Z1944EUROSKYBLUE
ELECTROLUX Z1944SCHSKYBLUE
ELECTROLUX Z1948
ELECTROLUX Z1948EURO
ELECTROLUX Z1948TIN
ELECTROLUX Z1955EURO
ELECTROLUX Z1955MN
ELECTROLUX Z1955MPETROLBLUE
ELECTROLUX Z1955PETROLBLUE
ELECTROLUX Z2012
ELECTROLUX Z2013
ELECTROLUX Z2020
ELECTROLUX Z2038
ELECTROLUX Z2039
ELECTROLUX Z2040
ELECTROLUX Z2042
ELECTROLUX Z2045
ELECTROLUX Z2048
ELECTROLUX Z2050
ELECTROLUX Z3323
ELECTROLUX Z3325
ELECTROLUX Z3328
ELECTROLUX Z3330
ELECTROLUX Z3332
ELECTROLUX Z3335
ELECTROLUX Z3335B
ELECTROLUX Z3335P
ELECTROLUX Z3335TED
ELECTROLUX Z3340
ELECTROLUX Z3341
ELECTROLUX Z3342
ELECTROLUX Z3343
ELECTROLUX Z3344
ELECTROLUX Z3345
ELECTROLUX Z3346
ELECTROLUX Z3347
ELECTROLUX Z3347CHI
ELECTROLUX Z3347TWN
ELECTROLUX Z3348P
ELECTROLUX Z3349
ELECTROLUX Z3350
ELECTROLUX Z3351
ELECTROLUX Z3351P
ELECTROLUX Z3352
ELECTROLUX Z3352B
ELECTROLUX Z3354
ELECTROLUX Z3355
ELECTROLUX Z3356
ELECTROLUX Z3357
ELECTROLUX Z3358
ELECTROLUX Z3358UK
ELECTROLUX Z3359
ELECTROLUX Z3360
ELECTROLUX Z3361
ELECTROLUX Z3362TB
ELECTROLUX Z3364
ELECTROLUX Z3364A
ELECTROLUX Z3365
ELECTROLUX Z3365A
ELECTROLUX Z3369
ELECTROLUX Z3372
ELECTROLUX Z3378
ELECTROLUX Z4519
ELECTROLUX Z4535
ELECTROLUX Z4538
ELECTROLUX Z4541
ELECTROLUX Z4543
ELECTROLUX Z4544
ELECTROLUX Z5010
ELECTROLUX Z5020
ELECTROLUX Z5025
ELECTROLUX Z5028
ELECTROLUX Z5030
ELECTROLUX Z5035
ELECTROLUX Z5040
ELECTROLUX Z5041
ELECTROLUX Z5045
ELECTROLUX Z5048
ELECTROLUX Z5110
ELECTROLUX Z5120
ELECTROLUX Z5128
ELECTROLUX Z5130
ELECTROLUX Z5140
ELECTROLUX Z5145
ELECTROLUX Z5148
ELECTROLUX Z5210
ELECTROLUX Z5210CARRBLUE
ELECTROLUX Z5210J
ELECTROLUX Z5210V
ELECTROLUX Z5211CARRBLUE
ELECTROLUX Z5220
ELECTROLUX Z5225
ELECTROLUX Z5228
ELECTROLUX Z5228CARIBBEANBLUE
ELECTROLUX Z5228ROYALBLUE
ELECTROLUX Z5229
ELECTROLUX Z5240
ELECTROLUX Z5245
ELECTROLUX Z5245GRAPHITGREY
ELECTROLUX Z5511NORDIC
ELECTROLUX Z5522MPISTGREEN
ELECTROLUX Z5522PISTGREEN
ELECTROLUX Z5525NORDIC
ELECTROLUX Z5529MSILKRED
ELECTROLUX Z5530
ELECTROLUX Z5530FLEURO
ELECTROLUX Z5530MN
ELECTROLUX Z5530MRUBYRED
ELECTROLUX Z5530NORDIC
ELECTROLUX Z5530RUBYRED
ELECTROLUX Z5530T
ELECTROLUX Z5531SBNORDIC
ELECTROLUX Z5531SGNORDIC
ELECTROLUX Z5531SINORDIC
ELECTROLUX Z5531SRNORDIC
ELECTROLUX Z5533
ELECTROLUX Z5533MSKYBLUE
ELECTROLUX Z5533SKYBLUE
ELECTROLUX Z5535
ELECTROLUX Z5535FLEURO
ELECTROLUX Z5535MSILKRED
ELECTROLUX Z5535SILKRED
ELECTROLUX Z5536
ELECTROLUX Z5536FLEURO
ELECTROLUX Z5536MSILKSILVER
ELECTROLUX Z5540
ELECTROLUX Z5540FLEURO
ELECTROLUX Z5540MN
ELECTROLUX Z5540MSKYBLUE
ELECTROLUX Z5540SKYBLUE
ELECTROLUX Z5542MSILKBLUE
ELECTROLUX Z5542SILKBLUE
ELECTROLUX Z5551
ELECTROLUX Z5551FLEURO
ELECTROLUX Z5551MN
ELECTROLUX Z5551MPETROLBLUE
ELECTROLUX Z5551PETROLBLUE
ELECTROLUX Z5552AMSILKRED
ELECTROLUX Z5552FL
ELECTROLUX Z5552FLEURO
ELECTROLUX Z5552NORDIC
ELECTROLUX Z5552SILKRED
ELECTROLUX Z5554TYSSILKSILVER
ELECTROLUX Z5558
ELECTROLUX Z5558AMSCARGREEN
ELECTROLUX Z5558ASCARABEGREEN
ELECTROLUX Z5558FLEURO
ELECTROLUX Z5560ASCARABGREEN
ELECTROLUX Z5560MSCARABGREEN
ELECTROLUX Z5561
ELECTROLUX Z5561FLEURO
ELECTROLUX Z5561MSCARABEGREEN
ELECTROLUX Z5561MSCARABGREEN
ELECTROLUX Z5561NORDIC
ELECTROLUX Z5561SCARABEGREEN
ELECTROLUX Z5561SCARABGREEN
ELECTROLUX Z5610
ELECTROLUX Z5620
ELECTROLUX Z5621
ELECTROLUX Z5622
ELECTROLUX Z5623
ELECTROLUX Z5628
ELECTROLUX Z5631A
ELECTROLUX Z5631B
ELECTROLUX Z5631C
ELECTROLUX Z5631EB
ELECTROLUX Z5631G
ELECTROLUX Z5632
ELECTROLUX Z5634
ELECTROLUX Z5634DUOCLEAN
ELECTROLUX Z5635
ELECTROLUX Z5636
ELECTROLUX Z5637
ELECTROLUX Z5639
ELECTROLUX Z5640
ELECTROLUX Z5642
ELECTROLUX Z5642ANIMALLOVER
ELECTROLUX Z5650
ELECTROLUX Z5652
ELECTROLUX Z5654
ELECTROLUX Z5660
ELECTROLUX Z5805
ELECTROLUX Z5810
ELECTROLUX Z5810EURO
ELECTROLUX Z5810T
ELECTROLUX Z5815
ELECTROLUX Z5816
ELECTROLUX Z5825
ELECTROLUX Z5826
ELECTROLUX Z5830
ELECTROLUX Z5830T
ELECTROLUX Z5830TFR
ELECTROLUX Z5830TSCH
ELECTROLUX Z5835
ELECTROLUX Z5835EURO
ELECTROLUX Z5835T
ELECTROLUX Z5836
ELECTROLUX Z5836T
ELECTROLUX Z5910
ELECTROLUX Z5910C
ELECTROLUX Z5915
ELECTROLUX Z5915C
ELECTROLUX Z5916CT
ELECTROLUX Z5920
ELECTROLUX Z5920CP
ELECTROLUX Z5920HP
ELECTROLUX Z5925
ELECTROLUX Z5927
ELECTROLUX Z5930
ELECTROLUX Z5935
ELECTROLUX Z5937
ELECTROLUX Z5938
ELECTROLUX Z5939
ELECTROLUX Z5940
ELECTROLUX Z5942
ELECTROLUX Z5942EC
ELECTROLUX Z5944
ELECTROLUX Z5950
ELECTROLUX Z5952
ELECTROLUX Z5952HP
ELECTROLUX Z5960
ELECTROLUX Z5960HP
ELECTROLUX Z6020
ELECTROLUX Z6020PRAXIO
ELECTROLUX Z6160
ELECTROLUX Z6352
ELECTROLUX Z6985A
ELECTROLUX Z7328
ELECTROLUX Z7344
ELECTROLUX Z7350
ELECTROLUX Z7520
ELECTROLUX Z7520PARKETTO
ELECTROLUX Z7525
ELECTROLUX Z7540
ELECTROLUX Z7545
ELECTROLUX Z7547
ELECTROLUX Z7549
ELECTROLUX Z8225
ELECTROLUX Z8235
ELECTROLUX ZAC6707
ELECTROLUX ZAC6712
ELECTROLUX ZAC6716
ELECTROLUX ZAC6725
ELECTROLUX ZAC6730
ELECTROLUX ZAC6807
ELECTROLUX ZAC6812
ELECTROLUX ZAC6816
ELECTROLUX ZAC6825
ELECTROLUX ZAC6826
ELECTROLUX ZAC6827
ELECTROLUX ZAC6842
ELECTROLUX ZAM6102
ELECTROLUX ZAM6102T
ELECTROLUX ZAM6103
ELECTROLUX ZAM6103BB
ELECTROLUX ZAM6103BRA
ELECTROLUX ZAM6103CV
ELECTROLUX ZAM6103FB
ELECTROLUX ZAM6104
ELECTROLUX ZAM6116
ELECTROLUX ZAM6250
ELECTROLUX ZCX6201
ELECTROLUX ZCX6206
ELECTROLUX ZCX6410
ELECTROLUX ZE2242
ELECTROLUX ZE2244
ELECTROLUX ZE2248
ELECTROLUX ZE2253
ELECTROLUX ZE2260T
ELECTROLUX ZE2262E
ELECTROLUX ZE2262T
ELECTROLUX ZE2263
ELECTROLUX ZE2263NE
ELECTROLUX ZE227
ELECTROLUX ZE2270E
ELECTROLUX ZE2271
ELECTROLUX ZE2271T
ELECTROLUX ZE2271W
ELECTROLUX ZE2272E
ELECTROLUX ZE2272NE
ELECTROLUX ZE2273
ELECTROLUX ZE2277I
ELECTROLUX ZE305SCK
ELECTROLUX ZE310
ELECTROLUX ZE320
ELECTROLUX ZE320A
ELECTROLUX ZE321
ELECTROLUX ZE321R
ELECTROLUX ZE327
ELECTROLUX ZE328
ELECTROLUX ZE330
ELECTROLUX ZE330B
ELECTROLUX ZE330G
ELECTROLUX ZE330P
ELECTROLUX ZE330PP
ELECTROLUX ZE335
ELECTROLUX ZE335B
ELECTROLUX ZE335DB
ELECTROLUX ZE335G
ELECTROLUX ZE336
ELECTROLUX ZE336M
ELECTROLUX ZE337
ELECTROLUX ZE346
ELECTROLUX ZE346B
ELECTROLUX ZE346BCNM
ELECTROLUX ZE346R
ELECTROLUX ZO6310
ELECTROLUX ZO6319
ELECTROLUX ZO6320
ELECTROLUX ZO6321
ELECTROLUX ZO6322
ELECTROLUX ZO6323
ELECTROLUX ZO6324
ELECTROLUX ZO6325
ELECTROLUX ZO6326
ELECTROLUX ZO6327
ELECTROLUX ZO633
ELECTROLUX ZO6330
ELECTROLUX ZO6331
ELECTROLUX ZO6332
ELECTROLUX ZO6335
ELECTROLUX ZO6340
ELECTROLUX ZO6341
ELECTROLUX ZO6342
ELECTROLUX ZO6343
ELECTROLUX ZO6345
ELECTROLUX ZO6346
ELECTROLUX ZO6350
ELECTROLUX ZO6354
ELECTROLUX ZSPGREEN
ELECTROLUX ZUA3810
ELECTROLUX ZUA3830P
ELECTROLUX ZUOECO
ELECTROLUX ZUP3820B
ELECTROLUX ZUPG3801
ELECTROLUX ZUS3366
ELECTROLUX ZXM7010
ELECTROLUX ZXM7015
ELECTROLUX ZXM7025PHILIPS FC6034/01
PHILIPS FC8720/09
PHILIPS FC8721/08
PHILIPS FC8721/09
PHILIPS FC8721/19
PHILIPS FC8722/08
PHILIPS FC8722/09
PHILIPS FC8722/19
PHILIPS FC8723/08
PHILIPS FC8723/09
PHILIPS FC8724/09
PHILIPS FC8724/19
PHILIPS FC8725/09
PHILIPS FC8725/19
PHILIPS FC8726/08
PHILIPS FC8726/09
PHILIPS FC8726/19
PHILIPS FC8727/09
PHILIPS FC8728/09
PHILIPS FC8728/19
PHILIPS FC8760/01
PHILIPS FC8768/01
PHILIPS FC9062/04
PHILIPS FC9071
PHILIPS FC9071/01
PHILIPS FC9071/08
PHILIPS FC9073/01
PHILIPS FC9074
PHILIPS FC9076
PHILIPS FC9078
PHILIPS FC9080/01
PHILIPS FC9081
PHILIPS FC9081/01
PHILIPS FC9082
PHILIPS FC9083
PHILIPS FC9085
PHILIPS FC9086
PHILIPS FC9087
PHILIPS FC9088
PHILIPS FC9089/01
PHILIPS FC9102/30
PHILIPS FC9150/02
PHILIPS FC9150/61
PHILIPS FC9153/08
PHILIPS FC9160/11
PHILIPS FC9170
PHILIPS FC9170/01
PHILIPS FC9170/02
PHILIPS FC9170/03
PHILIPS FC9170/08
PHILIPS FC9170/09
PHILIPS FC9170/17
PHILIPS FC9170/67
PHILIPS FC9171
PHILIPS FC9172
PHILIPS FC9172/01
PHILIPS FC9172/03
PHILIPS FC9172/07
PHILIPS FC9173/01
PHILIPS FC9174
PHILIPS FC9174/01
PHILIPS FC9174/02
PHILIPS FC9174/08
PHILIPS FC9175/01
PHILIPS FC9175/03
PHILIPS FC9175/91
PHILIPS FC9176
PHILIPS FC9176/01
PHILIPS FC9176/02
PHILIPS FC9177/91
PHILIPS FC9178/01
PHILIPS FC9178/03
PHILIPS FC9179/01
PHILIPS FC9179/03
PHILIPS FC9190/01
PHILIPS FC9191/91
PHILIPS FC9192/01
PHILIPS FC9192/11
PHILIPS FC9192/61
PHILIPS FC9192/81
PHILIPS FC9193/01
PHILIPS FC9193/91
PHILIPS FC9194/01
PHILIPS FC9194/11
PHILIPS FC9195/01
PHILIPS FC9197/19
PHILIPS FC9197/91
PHILIPS FC9199/01
PHILIPS FC9199/02
PHILIPS FC9200
PHILIPS FC9205/01
PHILIPS FC9212
PHILIPS FC9214
PHILIPS FC9216
PHILIPS FC9218/01
PHILIPS FC9218/02
PHILIPS FC9218/03
PHILIPS FC9219/01
PHILIPS FC9225/01
PHILIPS FC9232
PHILIPS FC9236/01
PHILIPS FC9236/02
PHILIPS FC9236/03
PHILIPS FC9238
PHILIPS FC9238/01
PHILIPS FC9239
PHILIPS FC9252
PHILIPS FC9252/01
PHILIPS FC9254
PHILIPS FC9256
PHILIPS FC9256/01
PHILIPS FC9258
PHILIPS FC9258/01
PHILIPS FC9259
PHILIPS FC9261
PHILIPS FC9262
PHILIPS FC9264
PHILIPS FC9266
PHILIPS FC9302/01
PHILIPS FC9302/02
PHILIPS FC9304
PHILIPS FC9306
PHILIPS FC9308
PHILIPS FC9310/01
PHILIPS FC9310/02
PHILIPS FC9312/01
PHILIPS FC9312/11
PHILIPS FC9724/09
PHILIPS FC9724/69
PHILIPS FC9725/09
PHILIPS FC9911/01
PHILIPS FC9911/81
PHILIPS FC9912/01
PHILIPS FC9912/61
PHILIPS FC9912/81
PHILIPS FC9919/07
PHILIPS FC9919/09
PHILIPS FC9920/09
PHILIPS FC9920/19
PHILIPS FC9920/69
PHILIPS FC9921/09
PHILIPS FC9922/09
PHILIPS FC9923/07
PHILIPS FC9924/07
PHILIPS FC9925/07
PHILIPS FC9926/09
PHILIPS FC9928/09
Sąrašas gali būti negalutinis. Jei neradote savo dulkių siurblio modelio ar abejojate suderinamumu, susisiekite. Mūsų kontaktai nurodyti čia.
⚡ Filtras skirtas naudoti vietoje filtrų su kodais
AEG / Electrolux 1130939018
AEG / Electrolux EFH12
Philips FC8031
Philips FC8031/00
Philips 432200492920
Philips 432200492925
Saeco CP1160/01
AFS1W


